НОВИНИ

Бой между фенове на Локо Пд и ЦСКА-София на терена, има ранени и арестувани

0 5355 26.11.2017

Батални сцени се разиграха към края на първото полувреме между привъженици на Локо Пд и ЦСКА-София. Разменени бяха десетки юмруци, има ранени. Полицията арестува няколко фена. Пострада и камерата на спортния канал, който предава мача.

Със започване на боя, футболистите на двата отбора бяха прибрани в съблекалните на безопасно място от съдията Ангел Ангелов.

Локомотив (Пловдив) и ЦСКА-София спряха играта при 0:1 в мач от 17-ия кръг на Първа лига. Резултатът откри Кирил Десподов, който се разписа в 35-ата минута от фаул.

След кратко  съвещание и успокоение на страстите делегатът на БФС  даде разрешение мачът да продължи.

Стана ясно, че от полицията са арестувани 15 души и от двете агитки.