НОВИНИ

ЦСКА с минимална загуба от Рома

1 3646 09.12.2021
БГНЕС

ЦСКА загуби с 2:3 от Рома в последния си мач от груповата фаза на Лига на конференциите. Два гола за гостите на „Васил Левски” вкара Тами Ейбрахам. Нападателят се разписа в 15-ата и 53-ата минути, а едно добави Борха Майорал в 34-ата минута. За „червените” точен беше Хамза Чатакович в 75-ата минута, а в продължението на мача Яник Вилдсхут оформи крайното 2:3.

„Вълците” започнаха вихрено двубоя и до голяма степен решиха всичко в мача до полувремето, а след третия гол значително намалиха оборотите. Това даде шанс на домакините да се върнат в срещата с две попадения, но за повече нямаше време, информира Gong.

Възпитаниците на Стойчо Младенов завършват на последно място в група С с голова разлика 2:13.

Рома успя да се възползва от грешката на Бодьо/Глимт в Украйна срещу Зоря и зае първата позиция с 13 точки. Норвежкият шампион остава втори с точка по-малко, докато Зоря е трети със седем пункта.