НОВИНИ

Аржентина с поправителен срещу Мексико. Запази шансовете си за осминафинали

2 3073 27.11.2022

След отчайващия старта на Мондиал 2022 г. и тежката и неочаквана загуба срещу Саудитска Арабия, Аржентина взе поправителния си изпит. 2:0 завърши мача срещу Мексико, а Лионел Меси записа първото попадение в 64-тата минута. Енцо Фернандес отбеляза втория победен гол три минути преди края на редовното време.

Аржентина се нареди на второто място с 3 точки. Гаучосите ще се изправят срещу първенеца Полша, която има 4 точки. Последният мач на Аржентина преди осминафиналите ще се състои на 30 ноември.

Мексиканците се сбогуват със Световното по футбол в Катар. Те имат само една точка в актива си до момента, която не е достатъчна за класиране.