НОВИНИ


Външно министерство предложи съдействие на българите, пътуващи до Тайланд

1 4676 28.03.2025
Външно министерство предложи съдействие на българите, пътуващи до Тайланд
БГНЕС

Ситуационният център на Министерството на външните работи изпрати съобщение до всички българи, които са се регистрирали в Тайланд през рубриката „Пътувам за“ на сайта на ведомството.


Към момента съгражданите ни, които са отговорили на съобщението, са заявили, че не се нуждаят от съдействие, поясняват от МВнР.

 

„Няма данни за пострадали български граждани към момента при земетресението в Мианмар, което предизвика рухването на небостъргач в Банкок“, предадоха за БТА от Министерството на външните работи.

 

Посолството на България в Ханой следи развитието на ситуацията.



„Сърцата и мислите ни са с хората от Мианмар и Тайланд след днешното силно земетресение“, посочиха от МВнР в социалната мрежа "Екс".


Препоръчай Сподели
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Ads / Реклама
Ads / Реклама