НОВИНИ


18-годишен шофьор уби дете на пътя във Велинградско

2 2136 23.06.2025
18-годишен шофьор уби дете на пътя във Велинградско
БГНЕС

По данни на полицията, колата се е движила с несъобразена скорост.


Млад шофьор блъсна и уби 12-годишно дете в неделя вечерта във велинградското село Кръстава. Сигналът за произшествието е бил получен в райнното управление във Велинград малко след 22:00 часа.

 

Автомобилът, според данни от полицията, е бил шофиран от 18-годишен младеж, който е карал с несъобразена за населено място скорост. Той е от съседното село Пашови.

 

Въпреки пристигналите бързо екипи на полицията и Спешна помощ, детето починало малко след удара. На шофьора са направени проби за наркотици за алкохол и наркотици, които са отрицателни. Образувано е досъдебно производство под надзора на Окръжната прокуратура в Пазарджик.


Препоръчай Сподели
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Ads / Реклама
Ads / Реклама