
Промените влизат в сила от 8:00 часа тази сутрин и ще продължат до 8:00 сутринта на 24 юли.
На 21 юли Guns N’ Roses ще свирят на стадион „Васил Левски“ заедно с хип хоп бандата Public Enemy. Взискателната продукция на шоуто налага ограничения в движението и паркирането около стадиона в следващите няколко дни, за да се осигури внасянето и монтирането на сцената и техниката и движението на десетките камиони и екипи, които ще я пренасят.
От 8:00 часа на 18 юли до 8:00 часа на 24 юли на джобовете на бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ срещу пети вход (бариерата) се забранява престоят и паркирането на пътни превозни средства.
От 20:00 часа на 20 юли до 24:00 часа на 21 юли се забранява паркирането на паркингите на моста пред Националния стадион „Васил Левски“, на бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“.
От 03:00 до 24:00 часа на 21 юли 2025 г. се забранява престоят и паркирането на пътни превозни средства и извън местата в режим на платено паркиране на ул. „Генерал Гурко“ в участъка между бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ и ул. „Любен Каравелов“.
От 12:00 часа на 21 юли, до полунощ на същия ден ще бъде ограничено движението на автомобили по бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“. Автобусите на градския транспорт ще се движат без ограничения.