НОВИНИ


Синът на Ози към Роджър Уотърс: „Майната ти!“

8 22500 03.09.2025
Синът на Ози към Роджър Уотърс: „Майната ти!“

Бившият лидер на Pink Floyd си навлече гнева на семейството и феновете на Осбърн след интервю, в което обиди покойния певец и творчеството му.


Роджър Уотърс, басист, вокалист, композитор и основен автор на песни в Pink Floyd до напускането си през 1983 г., заяви в скорошно интервю пред Independent Ink, че не му пука за Ози Осбърн или музикалното наследство на Black Sabbath.

 

„...Ози Осбърн, който току-що почина, благословен да е, в каквото и състояние да е бил през целия си живот. Въпреки че той беше навсякъде по телевизията от сто години с идиотизма и глупостите си.“

 

„За музиката нямам представа, не ми пука. Не ме интересуват Black Sabbath, никога не ме е интересувало, не ме интересуват разни крясъци и късане на главите на пилета, или каквото там правеха. Не ме интересува“, каза Уотърс в интервюто.

 

Когато му казаха, че всъщност Ози случайно отхапал главата на прилеп, той отговори: „О, Боже мой, това е още по-лошо, нали? Не знам, по-лошо ли е да отхапеш главата на прилеп, или на пиле?“

 

Реакцията на сина на Ози – Джак, не закъсня. Той написа в социалните мрежи: „Хей, Роджър Уотърс – майната ти. Колко жалък и ирелевантен си станал. Единственият начин да привлечеш внимание напоследък е като бълваш глупости в пресата. Баща ми винаги си е мислел, че си нещастник – благодаря ти, че доказа, че е бил прав.“


.

В коментари под публикацията му хиляди фенове заемат страната на Джак Осбърн.

 

Ози Осбърн винаги е твърдял, че харесва Pink Floyd и е сочел “Money” за една от любимите си песни.

 

Уотърс в последните години е чест обект на критика заради изказвания за бившите си колеги от Pink Floyd и позициите си в подкрепа на политиката на Путин, както и покрай презаписа на шедьовъра на Pink Floyd “Dark Side of the Moon” – в коренно различна посока от звученето на легендарния албум.


Препоръчай Сподели
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Ads / Реклама
Ads / Реклама