НОВИНИ


Вижте първи снимки от хижата на смъртта след убийствата и пожара

1 2182 09.02.2026
Вижте първи снимки от хижата на смъртта след убийствата и пожара

Първи кадри от хижа „Петрохан“, край която бяха открити телата на трима мъже, бяха показани по bTV. Снимките са заснети с дрон и разкриват гледка от въздуха към района на трагедията, който през последните дни се превърна в сцена на едно от най-заплетените разследвания у нас.


От кадрите се виждат следи, които според твърденията може да са от пожар. По-рано бе съобщено, че хижата е била опожарена след убийството на тримата мъже – Ивайло Иванов, Дечо Василев и Пламен Статев, които са живеели там и са били застреляни с по един изстрел в главата.

 

Разследването проверява различни версии, включително тройно самоубийство, като се очакват резултати от назначените експертизи.

 

 

Все още няма официална информация кой е запалил пожара в хижата и защо.

 

На кадрите от дрон се вижда, че хижата е горяла сериозно. Покривът е в окаяно състояние.

 


Препоръчай Сподели
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Ads / Реклама