НОВИНИ

Нашите в Италия на сръбския принцип: "Играли сме добро, али сме немали шанса"

4 7438 06.09.2013

Не само не заслужавахме да загубим, но заслужавахме да спечелим, каза селекционерът на националите ни Любо Пенев, който благодари на своите момчета.

Отборът на Италия победи като домакин България с 1:0 след двете полувремена от световна футболна квалификация в група „B” на Зона „Европа” на квалификациите за Световното първенство в Бразилия през 2014 година.

Алберто Джилардино вкара в 38-ата минута за Италия, като се възползва от грешка на Иван Иванов в защитата на България.

Нашите доминираха през второто полувреме, но не успяха да отбележат, въпреки многото положения и инфарктни ситуации. 5 бяха възможните положения, но българските футболисти нямаха късмета да отбележат изравнителен гол.

Публиката подкрепяше българския отбор с възгласи "Българи - юнаци", а футболистите ни изразиха искрено съжаление, че не реализираха положение.