НОВИНИ

Браво! Лудогорец успя да направи равен на Ливърпул

17 6111 26.11.2014

Буквално в последните минути Лудогорец успя в лицето на Георги Терзиев да изравни резултата и да спечели точка срещу именития си съперник.

На стадион „Васил Левски” Лудогорец поведе още във втората минута, но в 8-та Ливърпул изравни с 1:1 в мача от петия кръг на груповата фаза в Шампионска лига. Голът за Ливърпул отбеляза Ламбърт. Джордан Хендерсън в 37-ата минута отбеляза още един гол за Ливърпул.

Малко преди края на мача обаче след перфектно извеждане Жоро Терзиев изравни. Последва 3 минутно продължение, но резултатът остана равен, а Лудогорец успя да спечели точка. Остава още един мач - гостуването на Лудогорец на Реал Мадрид.